Fiat laadur-ekskavaatori esiklaasi vahetus

 

See Fiat ei ole tõesti sõiduauto aga ka kaubik. Tegemist on Fiat laadur-ekskavaatoriga Hitachi FB200, mis veeres tehasest välja 2002 aastal. Tõsine tööloom ja on oma peremeest teeninud truult juba mitukümmend aastat.

Ja kuigi tegu on küll juba 22 aastat vana ekskavaatoriga, siis ees oli veel originaal klaas. Ajaga oli vana liim muutunud päris kõvaks ning klaasi eest lõikamiseks pidin kasutama erinevaid töövahendeid. Kui vana klaas käes, läks töö juba ladusalt edasi.

Kliendil oli endal selle Fiat laadur-ekskavaatori uus esiklaas juba varem mujalt ostetud, kuid ei leidnud kedagi, kes tööd teostaks. Eritehnika transport treileriga remondikohta on kallis ning igati mõistlikum on tellida kohale mobiilne teenus. Hea ilm soosis töö tegemist väljas ja värskes õhus töö tegemine on töölisele ainult kasuks.

Kusjuures selle laadur-ekskavaatori omanik jõudis minuni läbi tema sõbra soovituse, kellel käisin samuti mobiilselt ekskavaatori klaase vahetamas. Konkreetne ekskavaator asus Viljandimaal ja töö teostasin tema enda talu hoovil. Klient jäi tööga rahule ning pakkus välja juba mitu uut ja huvitavat tööd edaspidisekski.

Tule vaata teisigi meie tehtud töid! Oleme sel kevadel juba päris mitme eritehnika klaasivahetust teostada saanud, mille kohta saad lugeda lähemalt siit: kombaini klaasivahetus, JCB ekskavaatori klaasivahetus.

Ning jaga mobiilsete klaasiteenuste infot teistelegi, kellel võiks sellest abi ja kasu olla! Jooksvalt jagame oma põnevaid tööülesandeid ja muid uudiseid ka meie Facebooki ja Instagrammi lehel. Tule jälgima.