Ekskavaatori esi- ja katuseklaasi vahetus

Teostatud sai ekskavaatori klaasivahetus JCB JS145LC+ masinale – vahelduseks autodele veel veidi eritehnikat minu tööpäevadesse!

See klient leidis MoBiGlass’i kontakti Google otsingu kaudu. Mureks oli antud ekskavaatori puhul lausa kaks klaasi: esiklaas ja katuseklaas, mis olid katki läinud neile langenud puu tõttu. Kliendil olid mõlemad klaasid endal juba valmis ostetud nii et MoBiGlass teostas ainult klaasivahetustöö. 

Eritehnika transport remondikohta on kallis, seega on igati mõistlik tellida teenus kohale. Klaasivahetustööd teostasin põllu ääres, kus selle ekskavaatoriga teostati kraavide parandustöid. Ilm soosis igati töö tegemist. 

Samal ajal, kui mina tegelesin ekskavaatori klaasivahetusega, teostas Stokker mobiilselt samale masinale vajalikku hooldust. Sedasi hoidis klient kokku nii aega kui raha ning ei pidanud oma masinaga mitmes kohas käima. 

Veel on oluline teada, et eritehnika puhul on mootori töötamisel tekkiv vibratsioon oluliselt suurem kui sõiduautodel. Seetõttu soovitan selliseid masinaid käivitada ja töösse rakendada alles järgmisel päeval, et klaasiliim saaks rahulikult ära kuivada. 

Kui ka sinu eritehnika või mõni muu sõiduk vajab klaasivahetust, täkkeparandust või klaaside nanovahatamist, siis võta MoBiGlass’iga julgelt ühendust

Kui sulle aga meeldib, mida ma teen või tead kedagi, kellel ka minu abi vaja olla võib, siis jaga minu tegemisi ka teistele 🙂

Rohkem videosid meie tehtud töödest leiad nii MoBiGlassi Facebooki leheltMoBiGlassi Instagrammist aga ka MoBiGlassi Youtube kanalilt.

Kui soovid lisainfot, siis helista 58844006 või kirjuta info@mobiglass.ee