Meist

Pikaajalised töökogemused sõidukite klaasitöödega

Mihkel Boitsov, sõidukite klaasitööde teostaja
Tere! Mina olen Mihkel Boitsov, MoBiGlass OÜ omanik ja sõidukite klaasitööde teenusepakkuja.

MobiGlass OÜ on küll ettevõttena alles värske tegija, kuid olen siia kokku koondanud oma aastatepikkused töökogemused erinevates ettevõtetes sõidukite klaasitöödega tegelemisel.

Olen saanud seda tööd praktiseerida väga erinevate masinatega ning rahulolevaid kliente on nii sõiduautode, kaubikute, veoautode ja eritehnika omanike hulgas. 

MoBiGlass OÜ peamine eesmärk ja soov on tuua sõidukite klaasivahetus ja täkkeparandus lähemale klientidele piirkondades, kus sarnane teenus on piiratud või puudub. Ning samal ajal pakkuda ka mugavusteenust inimestele, kes hindavad oma aega.

Täpsemat infot minu teenuste ja hinnakirja kohta leiad siit. Küsimuste korral või ka koostööpakkumiste puhul võta julgelt ühendust siin!

Miks valida meid teostama oma sõiduki klaasitöid?

Sõidukite klaasitööd kvaliteetselt

Kogemused ja oskused!

Mul on reaalset ja väga mitmekülgset töökogemust klaasitööde valdkonnas üle 6 aasta ja väga erinevate sõidukitega! Täiendan oma teadmisi pidevalt ning ka tööriistad ja kuluvahendid on hoolikalt valitud, et pakkuda kvaliteetseid klaasiteenuseid veel rohkematele erinevatele sõidukitüüpidele. 

Koostööpartnerid sõidukite klaasitööde osutamiseks on olemas

Koostööpartnerite võrgustik

Meil on lai pikaajalistest tegijatest koostööpartnerite võrgustik! Sõidukiklaase tarnib meile Eestis Sekurit Service pakkudes Saint-Gobaini klaase. Teisi klaase tarmine otse Europpa vahelaost. Lisaks on meil kokkulepped erinevate piirkondade autotöökodadega, kelle ruumides klaasitöid teostada.

Paindlikkus

Väikeettevõttena oleme paindlikud ning valmis osutama teenust ka eritingimustel. Kokkuleppel tuleme kliendi sõiduki klaasitöid tegema ka õhtusel ajal või nädalavahetuseti. Võimalusel optimeerime transpordikulu sättides mitme sama piirkonna kliendi klaasitööd ühele päevale. Väärtustame oma klientide aega!

Meie asukoht

Meie asukoht on Vastemõisa külas, Viljandimaal, kuid sõidukite klaasitöid teostame üle terve Eesti! Igapäevaselt Kesk- ja Lõuna-Eesti erinevates paikades, kuid pikemalt ette planeerides tuleme ka kaugematesse Eesti otstesse kohale. 

Mitmekülgsed teenused

Meie erinevate sõidukite klaasitööde täpsema info leiate teenuste lehelt, kuid lisaks seal olevatele võib meilt küsida ka muid klaasiteenuseid. Näiteks oleme teostanud ka ehitusettevõtetele hoonete ehitusjärgset aknaklaaside poleerimist!

Teostatud sõidukite klaasitööde pilte leiab jooksvalt meie Facebooki lehelt

Sotsiaalmeedia

Tule jälgi meid Facebookis ja Instagrammis – seal jagame MoBiGlassi uudiseid, kasulikku infot sõidukite klaaside osas, teostatud klaasitööde pilte ja videosid ning loomulikult ka ekstra magusaid eripakkumisi meie jälgijatele.