Mobiilsed klaasiteenused

Esitulede taastamine

Mobiglass esitulede taastamine enne ja pärast pildid BMW esituledest
  • Teie auto esituled on kahjustunud või tuhmunud? 
  • Nähtavus pimedas sõites on vähenenud? 
  • Tulede vihk on ebaühtlane? 
  • Peale avariid vahetati välja ainult üks esituli? 
  • Teie auto ei läbinud tulede tõttu  tehnilist ülevaatust?

MobiGlass vaatab teie auto esituled üle ja annab hinnangu, kas neid saab taastada. 

Sõidukite esitulede klaasid kahjustuvad peamiselt kahel põhjusel: mehaanilised kahjustused ja UV-kiirguse mõju. Mehaaniline kulumine tekib peamiselt siis, kui määrdunud tulesid puhtaks pühitakse või neilt jääd maha kraabitakse. Samuti tolmused teepinnakatted ja eessõitvate autode rataste alt lenduvad kivikesed ja liiv tekitavad kriime ja täkkeid. UV-kiirguse tugev mõju tuleneb aga intensiivsest päikesevalgusest. Päevast päeva päikse käes seisvate autode tuled muutuvad üsna kiiresti häguseks, laiguliseks või lausa praguliseks.

Lisaks võib tulesid kahjustada ka vale või kehva kvaliteediga autopesu keemia kasutamine. Odavad pesuvahendid sisaldavad tihti kangeid lahusteid, mis rikuvad auto plastikdetaile, sealhulgas tulesid. Tulemuseks UV kihi kahjustumine ning isegi mikromõrad tuleklaasidel. 

Miks lasta oma sõiduki esituled taastada just Mobiglass OÜ-l?

Erinevalt paljudest teenusepakkujatest Mobiglass ei poleeri tulesid. Poleerimine annab küll lühiajalise efekti, kuid peagi näevad tuled sama kulunud ja kahjustunud välja nagu enne.

Me taastame teie auto tulede kaitsva UV kihi.

  • Selleks tuleb esmaslt teipida tulede ümbrus hoolikalt kinni
  • Seejärel eemaldada mehaaniliselt vana kulunud ja kahjustunud UV kiht lihvimise teel.
  • Ning lõpetuseks puhastada tulede pind hoolikalt ning seejärel kanda peale värske UV kiht, kasutades selleks spetsiaalset polümeeri.

See tehnoloogia on küll poleerimisest kallim aga tulemus kestab oluliselt kauem. Tuled võivad peale taastamist välja näha nagu uued. Aga oma silm on kuningas – mõningaid tulede taastamise teostatud tööde näiteid leiad ka meie tehtud tööde lehelt: Mazda tuled, Škoda tuled ja Mercedes Benz tuled

Mobiglass pakub tulede taastamist ka mobiilselt. Kliendi juurde kohaletulemisel lisandub hinnale kohalesõidu tasu 0,75€ / km. Juhul kui samasse piirkonda saame planeerida korraga mitu tööd, siis jaotub transpordikulu ka tellijate vahel väiksemaks. Nii et kui sul pole teenusega just ülikiire ja soovid teistega kulusid jagada, siis anna endast märku ja lisame su soovijate nimekirja ning võtame ühendust, kui sinu piirkonda liikumas oleme.

Esitulede taastamise hinnakiri

TeenusHind koos käibemaksuga
Esitule taastamine, 1 tulial 35€*
Esitulede taastamine, tulede paaral 70€*
Mobiilne kohaletulek kliendi juurde0,75€ / km
*Hind sõltub tule suurusest ja  materjali kulust.