Mazda 6 tulede taastamine

Mobiglassi kliendi positiivne tagasiside Mazda korda tehtud tuledele:
“Tulede korda tegemine meie enda pinnal on ilmselt mugavaim lahendus – säästab aega, mis niigi on pidevas defitsiidis. Ja no auto nägi peale tulede taastamist välja palju esinduslikum ja korrektsem. Auto seisukohalt oli justkui tegu silmaoperatsiooniga, kus nägijaks sai juht :D. Nähtavus on parem ja liiklemine turvalisem. Aitäh Mobiglass!” Marina, Karksi-Nuiast
Selle Mazda tuled oli üsnagi kehvas seisus ning omanikud plaanisid tegelikult juba uute tulede ostmist. Pimedas sõites oli nähtavus olematu ning kui vaadata neid ENNE pilte, siis on näha, et esitulede pealiskiht on hägune ja ilmastikust ning UV-kiirgusest kahjustunud kollakaks. Kui tulede taastamise varianti neile pakkusin siis ega nad väga suuri lootusi heale tulemusele ei hellitanud. Õnneks aga olid siiski valmis proovima. Töid teostasime taaskord kliendi enda ruumides ning aega läks orienteeruvalt 2 tundi.
Tulede taastamisel on mitu erinevat etappi: 
  1. Tulede puhastamine spetsiaalse puhastusvahendiga
  2. Tulede ümbruse teipimine, et kaitsta auto tulede ümbrust värvikihti lihvimise ajal
  3. Tulede lihvimine. See on kogu tulede taastamise protsessi kui aeganõudvam etapp, sest seda tuleb korrata 7-12 erineva teralisusega lihvpaberiga, olenevalt tulede seisukorrast. Kui tuled on varasemalt lakitud, siis kulub veel ekstra aega selle lakikihi mahalihvimisele.
  4. Teibi eemaldamine tulede ümbrusest
  5. Polümeerkihi kandmine auto tuledele
Kui nüüd vaadata enne ja pärast pilte, siis selle Mazda tulede taastamine on tõesti loonud auto üldmuljele väga värskendava efekti! Terve auto oleks nagu noorenduskuuri läbinud pelgalt sellega, et tuled said tehtud kirkaks ja selgeks. Ja see on vaid visuaalne efekt! Tegelikkuses tagab kvaliteetne esitulede taastamine ka eredama valgusvihu ja selgema nähtavuse pikaks ajaks. 
Sellest Mazda tulede taastamise protsessist tegime ka lühikese ülevaatliku video, mida saad näha meie tulede taastamise lehel ja video on üleval ka meie Facebooki lehel – tule meid sinnagi jälgima, kui soovid meie tegemiste ja eripakkumistega kursis olla. Kui aga ka Sinu auto tuled vajaksid kordategemist, siis saada meile päring kodulehe vormil või e-kirja teel info@mobiglass.ee. Võimalusel lisa kirjale ka pilte auto tulede praegusest seiskorrast – sedasi saame konkreetsema hinnapakkumise teha.
Ja nagu ikka kõigi meie mobiilsete klaasiteenuste puhul – tuleme Lõuna- ja Kesk-Eestis Sinu lähedale kohale!
MoBiGlass OÜ – toome sõidukite klaasiteenused Sulle lähemale! Autoklaaside müük ja vahetus, täkkeparandus, klaaside nanovahatamine ja esitulede taastamine.