Citroen Berlingo esi- ja küljeklaaside vahatamine kliendi juures Tartus

 

Kuna mul oli sel nädalal Emajõe Ateenasse endal asja, siis sai seekord pakutud ühe kliendi Citroenile ilma kohaletulekutasuta mobiilne klaaside vahatamine Tartus.

Selle Berlingo esiklaasile sai hoolikalt kantud kaks kihti Aquavelox nanovaha, mis annab klaasile hea vihma- ja mustusehülgavuse parandades seeläbi oluliselt nähtavust halbades ilmastikuoludes. Esiuste klaasid said töödeldud ühe kihi nanovahaga, pakkudes kaitset ja paremat nähtavust ka sõiduki küljepindadel.

Miks sõidukite klaase vahatada tasub, kuidas see protsess täpsemalt käib ning mis selle teenuse hinnaks on, saab pikemalt lugeda meie klaasivahatamise lehelt!

Kliendi erisooviks oli kanda nanovahaga kaitse esituledele. Tulesid ma varasemalt ei olegi vahatanud ja kuigi see võib esialgu tunduda harjumatu, aidab see tõenäoliselt kaasa kriimustuste ja plekkide ennetamisele ning pakub paremat valguskiirgust. Jälgime kliendi kogemust ja ootame huviga, kuidas nanovahatuse mõju esituledel efekti annab.

Klient jäi igatahes töö tulemusega rahule ning pani järgmiseks nädalaks ka oma teise auto MoBiGlassi klaasivahatuse järjekorda ära. Ja kuna tegemist oli Kaitseliidu liikmega, siis rakendus tema soovitus teenuse hinnale soodustus!

Nimelt kas teadsid, et MoBiGlass pakub kaitseliitlastele meie teenuste pealt alet. Soodustuse suurus 5-20% ja see kehtib tavahindadest. Soodustuse saamiseks tuleb ette näidata kehtiv kaitseliidu liikmekaart ning sõiduki tehnilises passis peab olema liikmekaardi omaniku nimi. 

Info on leitav ka Kaitseliidu kodulehel  “Soodustused kaitseliitlastele” https://www.kaitseliit.ee/et/teenused-14678 

Kui sul on aga ruumid, mida saaks vajadusel sinu piirkonnas selle teenuse pakkumiseks kasutada või soovid hoopis koostööd teha ning läbi minu tuua enda klientidele antud teenused lähemale, siis võta ühendust +372 58844006 või info@mobiglass.ee

Jaga kindlasti seda infot ka oma kaitseliitlasest sõbrale!