VW Polo tulede taastamine Tallinnas

 

Ühel õhtul potsatas Mobiglassi postkasti kiri, kus küsiti hinnapakkumist VW Polo tulede taastamisele. Päringus oli kirjas vaid auto mark ja mudel ning väljalaske aasta. Helistasin kliendile, et välja selgitada piirkond, kus soovib teenust saada. Vastuseks Tallinn ja koht on omal olemas.

Ja kuigi Mobiglassi igapäevane tööpiirkond on pigem lõunapoolne osa Eestist, siis aegajalt on asja ka põhja poole ja pealinna. Nii et tegin pakkumise ja kuna hind sobis, siis esimesel tekkinud võimalusel saimegi selle VW Polo esituled Tallinnas korda tehtud ja peaaegu nagu uueks taastatud. 

Piltidelt on see suurepärane tulemus ilusti näha. Kirkad ja eredad tuled teevad auto välisilme kohe palju värskemaks ja kenamaks ka! 

Nii et ükskõik millises Eesti otsas sinu auto igapäevaselt pargib, kui tulede kesine nähtavus teeb muret või esiklaas vajaks parandamist või välja vahetamist, siis tutvu meie teenustega siin lähemalt ning saada julgelt hinnapäring teele. Kui saame kohaletuleku ühildada mõne teise tellitud tööga või niisama oma asjatoimetustega, siis saab ka sõidukulud selle võrra oluliselt soodsamalt!

Nb! Tule jälgi meid ka Facebookis ja Instagrammis! Seal jagame samuti jooksvalt tehtud töid, häid nõuandeid oma sõidukiklaaside hoidmiseks ja hooldamiseks ja ka rahakotisõbralikke häid pakkumisi!