Kia Niro esiklaas

 

Hiljuti sain võimaluse vahetada esiklaasi 2019. aasta KIA Niro elektriautol. Esiklaasi alumisse serva oli tekkinud mõra ja samuti esines klaasil mitmeid kivitäkkeid, mistõttu sai otsustatud selle Kia Niro esiklaas välja vahetada.

Koostöös kliendiga valisime asendusklaasiks Hiina päritolu XYG esiklaasi, mis on üks vähestest Hiina tootjatest, mida julgen kindlalt soovitada. Klaas saabus Euroopa laost umbes nädala jooksul, pakkudes olulist hinnasäästu võrreldes brändi originaalklaasiga, olles peaaegu poole odavam.

Klient sai minu kontakti Tartust Veljekoda OÜ-st, mis on tuntud kui A-Velg. Nende ruumides teostasin ka klaasivahetustöö, mis kulges ladusalt ja edukalt. Eks tegelikult sõidukite klaasitöid tehes ei ole vahet, kas tegemist on elektri- või bensiinimootoriga sõidukiga – klaasi vahetamine käib ikka ühtemoodi.

Igatahes aitäh A-Velg ruumide kasutamise võimaluse eest ning jätkuvalt olen avatud ka koostööpakkumistele teiste autotöökodadega üle Lõuna-Eesti, et nende piirkonna klientidele sõidukite klaasiteenuseid lähemale tuua.

Ning kuigi viimasel ajal on enamik minu klientidest olnud pigem hobiautode või vanemate sõidukite omanikud, ei tähenda see, et ma poleks kogenud uuemate autode klaasivahetuses. Töötades autoesinduses klaasitehnikuna, puutusin enamasti kokku kuni viie aasta vanuste autodega, mistõttu on minu kogemus lai, hõlmates nii uusi kui ka vanemaid sõidukeid. Võite kindlad olla, et teie neljarattaline sõber on minu hoolitsuses heades kätes.

Tutvu Mobiglassi pakutavate klaasiteenustega lähemalt siin ning võta julgelt ühendust!