Ford Fiesta klaasivahetus

 

Seekord kutsuti mind taaskord Karksi-Nuia, et teostada ühe vanema Ford Fiesta klaasivahetus. Kusjuures sellel Fordil oli veel ees tehases paigaldatud originaal esiklaas ning praeguseks hetkeks oli see lisaks väikesele vaateväljast välja jäävale mõrale ka tõsiselt kulunud ja kriimuline. Kevadises eredas päiksevalguses sõites või pimedal ajal vastutuleva auto tulede valgusvihus oli nähtavus tõsiselt piiratud ning seega sõitmine ebaturvaliseks muutunud. 

Ja kuigi tegu vana Fordiga, siis uue esiklaasi hind ning vahetusele kulunud töö tasu moodustasid täitsa arvestatav osa auto hetke turuväärtusest. Miks nii? Kuna Ford on paljudel oma mudelitel esiklaasid varustanud soojendusega, siis see on see, mis viib esiklaasi hinna üles. Lisaks oli konkreetsel autol veel ka vihmasensor. Sellise klaasi vahetamisel peab rohkem lahti arutama ja hiljem uuesti kokku panema, mis aga võrdub suurema tööaja kulu. Kliendil tuleb sellega paratamatult arvestada, kui soovib esiklaasi vahetada.

Sellele Ford Fiestale sai tellitud Glavista klaas, mida toodetakse Hispaanias. Glavista on keskendunud järelturu klaaside tootmisele ning soovib pakkuda parimat kvaliteeti. Omast kogemusest võin öelda, et Glavista klaasi paigaldamine on töömehe sõbralik. Ehk siis klaas on õigete mõõtudega ning paigaldamisel ei ole üleliigset “sättimist“. 

Kui ka sinu autol on esiklaas kulunud ja kriimuline ning nähtavus seetõttu oluliselt halvenenud, siis küsi klaasivahetuse pakkumist! Samuti teostan kindlustusjuhtumite klaasitöid nii et ka nende osas võib julgelt minu poole pöörduda – teen koostööd enamike kindlustusfirmadega.