Porsche esiklaasi vahetus

Selle ilusa Porsche esiklaasi vahetus sai aprillikuus kliendi juures Viljandimaal ära teostatud. 2015 aasta Porsche Cayenne S E-Hybrid esiklaas ei olnud küll katki, kuid oli väga kulunud ja kriimuline, nii et vastu eredat valgust oli nähtavus tugevalt häiritud. Klient tellis 𝐤𝐨𝐠𝐮 𝐩𝐚𝐤𝐞𝐭𝐢 ehk siis Porsche esiklaasi vahetuse, uued kojamehed, klaasialuse renni puhastuse ning uuele klaasile Aquavelox nanovaha.

Kuna  eesolev originaal esiklaas oli 𝐒𝐚𝐢𝐧𝐭-𝐆𝐨𝐛𝐚𝐢𝐧i toodang, siis sai ka uus esiklaas tellitud sealt. Saint-Gobain Sekurit on Prantsuse rahvusvaheline ettevõte, mis toodab paljudele autodele originaalklaase. Kas teadsite, et neil on autoklaaside tehas ka Eestis, Elvas?

Kõige keerulisemaks kogu selle Porsche esiklaasi vahetuse töö juures osutus salongi tahavaatepeegli juhtmete lahtiühendamine 😀 Olen mitme Cayenne klaasivahetusi teinud ka varasemalt, aga sellel mudelil oli peegli pistik peidetud hoopis laekonsooli alla – no andis otsida. 

Muus osas sujus töö igati ladusalt. Töö käigus selgus, et esiklaasi alune renn oli puhas ning ei vajanud puhastamist. Kuna klient hoiab autot peamiselt garaažis, siis renni ei satu langenud puulehti ja tolmu.

Ja nagu ikka, siis uue esiklaasiga on alati mõistlik vahetada ka 𝐤𝐨𝐣𝐚𝐦𝐞𝐡𝐞𝐝. Vanad kojamehed on kulunud ja hakkavad muidu koheselt uut esiklaasi kriimustama. Lisaks uutele kojameestele sai klaasile kantud kaks kihti 𝐀𝐪𝐮𝐚𝐯𝐞𝐥𝐨𝐱 𝐧𝐚𝐧𝐨𝐯𝐚𝐡𝐚, mis juhib vihmavee ja mustuse hõlpsasti esiklaasilt ära ning vähendab kojameeste kasutamise vajadust. Sellega kaitseb uut esiklaasi kulumise eest ja pikendab oluliselt klaasi eluiga. Klaaside nanovahatamise kohta saad lugeda rohkem meie teenuste lehelt. 

Videot selle Porsche esiklaasi vahetusest näed meie klaasivahetuse lehel ning rohkem videosid meie tehtud töödest leiad nii MoBiGlassi Facebooki lehelt, MoBiGlassi Instagrammist aga ka MoBiGlassi Youtube kanalilt.

Kui soovid, et MoBiGlass tuleks sinu juurde kohale ning teostaks auto klaasivahetuse, täkkeparanduse või esitulede taastamise, siis võta julgelt ühendust:

Helista 58844006, kirjuta info@mobiglass.ee või saada päring kodulehe vormil.