Kombaini klaasivahetus

Selle suure kombaini klaasivahetus oli üks meie aprillikuu viimase nädala põnev töine väljakutse. 

Omanik rääkis, et selle kombaini esiklaas oli katki olnud tegelikult juba paar aastat. Kuna uus klaas maksis suurusjärgus paar tuhat eurot ning lisaks veel ka töö tegija leidmine – et eks sedasi ta seda järjest edasi lükkas. Nüüd aga enne uut põlluhooaega tuli töö siiski ära teha!

Mis selle töö parasjagu keeruliseks tegi? 

  • Suur kumerus – selle kombaini esiklaasi kumeruse tõttu ei saanud kasutada tavapäraseid tööriistu ja töövõtteid klaasi eemaldamisel. Kui tavapäraselt saab esiklaasi hõlpsasti eest lõigata klaasinööri ja rullikuid kasutades, siis antud juhul pidime kasutama erinevaid lõiketööriistu, et paksust liimikihist lihtsalt läbi saagida.
  • Aeganõudev eeltöö – selle kombaini esiklaasi eemaldamine võttis aega ligi kaks tundi, millele järgnes vana liimi eemaldamine ja pinna ettevalmistus. Vana liim oli vaja osaliselt välja lõigata ka klaasiava soonest ning seega nokitsemist jagus. 
  • Sobitamise väljakutse – kliendi tellitud uus kombaini klaas ei sobinud päris ideaalselt – kumerus ei olnud päris sama nagu eelmisel klaasil – mis tõi kaasa lisapingutusi sobitamiseks ja rohkelt liimitäite kasutamist pärast vuukides.

Kuid hoolimata kõigest – me saime hakkama ning klient oli tulemusega väga rahul. 

Vaata klaasivahetuse lehelt videost, kuidas täpsemalt me selle piraka esiklaasi edukalt ära vahetasime ja kui mitme masina ja täismehe abijõudu selleks tarvis läks.

Kui ka sinu või mõne tuttava eritehnika- või põllutöömasin vajab klaasiteenuseid, siis võta meiega ühendust – vaatame üle ja teeme võimalusel pakkumise. Siit leiad näiteks ühe varasema kopa klaasivahetuse postituse. Rohkem videosid meie tehtud töödest leiad nii MoBiGlassi Facebooki leheltMoBiGlassi Instagrammist aga ka MoBiGlassi Youtube kanalilt.

Kui soovid lisainfot, siis helista 58844006 või kirjuta info@mobiglass.ee