Bmw 745i tulede taastamine

 

Selle vana 7. seeria BMW 745i tuled olid väga kehvas seisus. Kui klient minuga ühendust võttis, siis ta ütles kohe, et esialgu soovib tuled taastada, kuid tulevikus võiks tõenäoliselt tuledel klaasid ära vahetada. Hetkel MoBiGlass veel tuleklaaside vahetamise teenust ei paku, kuid tulevikus on plaanis ka selle osas klientidele abiks olla.

Töö teostasin Tartus ning kliendile ei lisandunud kohaletuleku eest lisatasu, kuna olin niiehknaa Tartust läbisõidul. Ilus ilm soosis töö teostamist väljas. Nagu näha, siis soojal perioodil hea ilmaga on võimalik täiesti ilma probleemideta osutada klaasiteenuseid ka õues lageda taeva all. 

Käisin koos kliendiga tema autol järel autoremondi töökojas, ning viisin kliendi tööle. See aeg, kui klient sai rahulikult tööl olla, taastasin tema autol tuled. Tööpäeva lõpus viisin kliendile auto tagasi. Muretu ja mugav teenuse kasutamine, kas pole?

Nagu eespool mainisin, et selle BMW 745i tuled olid väga kehvas seisus. Juhipoolsel esitulel oli klaasil seespool tekkinud väikesed kuumakahjustused ning näha oli mõlemal tulel sisepindadel ka mustust. Kuna tulede klaasid olid väljast väga kehvas seisus, siis tulede sisepindu polnud algselt väga nähagi, kuid seetõttu ei ole lõpptulemus ehk nii hea, kui tavaliselt. 

Igaljuhul said selle BMW tuled palju selgemaks ning seega ka nähtavus pimedal ajal oluliselt parem. Ühtlasi ei tohiks tekkida enam ka tehnoülevaatuse läbimisega probleeme.

Klient jäi tööga rahule ning pakkus mulle veel tööd – tema teisel autol on esiklaas kulunud ja ereda valgusega sõitmisel nähtavus kesine. Sellest aga räägib lähemalt uues postituses, kui töö on juba teostatud.

Kui sulle aga meeldib, mida ma teen või tead kedagi, kellel ka minu abi vaja olla võib, siis jaga minu tegemisi ka teistele! Jooksvalt jagame oma põnevaid tööülesandeid ja muid uudiseid ka meie Facebooki ja Instagrammi lehel. Tule jälgima!

Meie sõidukite klaasiteenuste täpsema teenuste info ja hinnakirja leiate siit!